Zavolajte miOveriť termín

EVENT


Váš event okom fotografa sa rozhodne oplatí zažiť! Zaznamenám pre Vás jedinečné okamihy vášej udalosti mojím umeleckým a profesionálnym pohľadom! Eventová fotografia so zachytením jedinečnej emócie je tvorba,  s ktorou mám bohaté dlhoročné skúsenosti a rád sa budem podielať pri profesionálnom a kreatívnom zachytení Vašej udalosti, podujatia, či iného spoločenského okamihu. fotograf event

Nie je dôležitý vysoký počet fotografií, ale presne toľko, aby boli detailne zachytené všetky najdôležitejšie okamihy a na 100% ostré. Na reportážnych foteniach sa snažím byť nenápadný a i tak zachytiť všetko potrebné z najlepších uhlov. Som pripravený na všetky druhy reportáží, či už z Vášho eventu alebo teambuildingu.

V prípade, že potrebujete ilustračné fotografické zábery doslova „priamo na evente“, či už pre urgentné vydanie tlačových správ a podobne, mám k dispozícií možnosť posielania fotografií priamo z fotoaparátu. Taktiež pri reportážnych foteniach dokážem do pár hodín odovzdávať komplet hotový fotografický materiál.

V rámci eventovej tvorby mám poväčšine dlhodobých klientov, pre ktorých (tých najstarších) už aktívne fotím viac ako 7 rokov jednotlivé podujatia, večierky, plesy a konferencie. Neváhajte ma kontaktovať ohľadom dlhodobej spolupráce. Vždy  sa snažím maximálne vyhovieť požiadavkám klienta.


Kontaktný formulár

Pre overenie voľného termínu ma neváhajte kontaktovať.

VIDEOKLIPFOTOKÚTIKLETECKÉ ZÁBERY