EVENT


Váš event zachytený okom fotografa sa rozhodne oplatí!

Zaznamenám pre Vás jedinečné okamihy vášej udalosti mojím umeleckým a profesionálnym pohľadom! Eventová fotografia so zachytením jedinečnej emócie je tvorba,  s ktorou mám bohaté dlhoročné skúsenosti a rád sa budem podielať pri profesionálnom a kreatívnom zachytení Vašej udalosti, podujatia, či iného spoločenského okamihu.

Nie je dôležitý vysoký počet fotografií, ale presne toľko, aby boli detailne zachytené všetky najdôležitejšie okamihy a na 100% ostré. Na reportážnych foteniach sa snažím byť nenápadný a i tak zachytiť všetko potrebné z najlepších uhlov. Som pripravený na všetky druhy reportáží, či už z Vášho eventu alebo teambuildingu.

Fotím všetky druhy eventov: koncerty, galavečery , plesy, operu, divadelné a tanečné vystúpenia, konferencie a prednášky.

V prípade, že potrebujete ilustračné fotografické zábery doslova „priamo na evente“, či už pre urgentné vydanie tlačových správ a podobne, mám k dispozícií možnosť posielania fotografií priamo z fotoaparátu. Taktiež pri reportážnych foteniach dokážem do pár hodín odovzdávať komplet hotový fotografický materiál.

Profesionálny fotograf na firemný event vie ako zachytiť atmosféru vášho eventu. Či sú na ňom malé skupinky, jednotlivci, detaily, alebo špeciálna výzdoba – fotograf na event je trénovaný v tom, aby zachytil udalosti tak ako sa rozvíjajú. A potom vám o tom fotkami povie ich príbeh.

Existuje celý rad prípadov, keď treba fotografovať špeciálne akcie pre vašu skupinu alebo biznis. Od malých akcií, ako je napríklad malé neformálne stretnutie kancelárie až po veľký fundraisingový galavečer. Profesionál za kamerou dokáže zachytiť jedinečné okamihy, ktoré neskúsený fotograf nezachytí.

V rámci eventovej tvorby mám poväčšine dlhodobých klientov, pre ktorých (tých najstarších) už aktívne fotím viac ako 7 rokov jednotlivé podujatia, večierky, plesy a konferencie. Neváhajte ma kontaktovať ohľadom dlhodobej spolupráce. Vždy  sa snažím maximálne vyhovieť požiadavkám klienta. Pozrite si moje fotografické práce aj na instagrame

, prípadne neváhajte navštívit moje portfolio prác.