Zavolajte miOveriť termín

SVADBA


Svadobný fotograf na mieru pre Vás. Ponúkam Vám množstvo skvelých služieb, o ktoré majú svadobčania veľa krát záujem: nafotenie predsvadobného rande, svadobné portréty, tlač polaroidových či albumových fotografií na svadbe, fotokniha, fotokútik videoprezentácia, promo video a mnoho ďalšieho. Fotografujem svadby v rámci celého Slovenska. Rád sa s Vami stretnem a osobne preberieme ten najlepší fotografický balíček pre Vás. Vaša svadobný fotograf svadba bude veľkolepá. 

Prípravy nevesty a ženícha
Začínam častokrát v doobedňajších hodinách, kedže prípravy počas svadobného dňa majú svoju jedinečnú atmosféru.  Už od rána je možné zachytiť množstvo skvelých okamihov počas príprav – líčenie, upravovanie, obliekanie, detaily oblečenia, rôzne doplnky pripadne výzdobu domu. Potom nastupujú zvyky: dobíjanie sa do domu nevesty, pílenie dreva, odpytávačky a iné zvyky, ktoré sa uskutočnia. Následuje spoločný presun do kostola.

Obrad – Gratulácie – Spoločná fotografia
Počas obradu nafotím príchod nevesty a ženícha, atmosféru v chráme, rodičov, hostí, obrúčky, príhovory, celý obrad a v závere spoločné vykročenie mladomanželov z chrámu spolu s kňazom. Po ukončení obradu zachytávam každý moment gratulácií a odovzdávaní darov mladomanželom. Na záver sa dohodneme na spoločnej fotografii. V prípade vhodných podmienok ju zrealizujeme priamo pred chrámom. Samozrejmosťou je tiež nafotenie mladomanželských fotografií v koči, trabante či inom mladomanželskom fáričku.

Svadobná hostina – Svadobný večer – Spoločné fotografie hostí s mladomanželmi
Na svadobnú hostinu sa snažím prísť skôr, ako dorazí svadobný rad áut. Nafotím si stolovanie a výzdobu sály. Po príchode mladomanželov zachytím zvyky pred sálou: rozbíjanie taniera, zametanie, usádzanie nevesty a ženícha, rodiny a hostí. Zo svadobnej hostiny vzniká množstvo záberov, fotím všetky zvyky, program, mladomanželský tanec, voľnú zábavu, spoločné fotenie a všetko, čo k tomu patrí. Z dlhoročných skúseností viem, že jedinečných okamihov počas tohto večera je až až a preto urobím množstvo originálnych záberov, ktoré zväčnia Váš deň navždy! Bude mi cťou, ak sa rozhodnete pre moje služby.