Zavolajte miOveriť termín

STUŽKOVÁ


Milí Maturanti! Každučký piatok a sobotu počas jesene s Vami! Takto vyfullované termíny už vyše 7 rokov. Je to pre mňa svojím spôsobom vďaka, za dlhoročné úsilie ukázať, že sa stužkové slávnosti dajú fotiť originálne, že sa dá na nich zachytiť, či zrealizovať viac, ako len počas oficiálnych častí. Stužkové slávnosti fotím s obrovským nadšením, čo vidno aj na mojom energetickom a spontánnom vystupovaní. Rád Vám poradím a dám tipy, aby Vaša stužková stála za to. fotograf stužková

Generálka a prípravy
Na stužkovú slávnosť nechodím polhodinku pred začiatkom,  ale vždy začínam fotiť už od samotnej generálky, keď ešte Vy (študenti) nie ste v stresovom vypätí, elegantne oblečení a v pohodovej náladičke, tým pádom vzniká množstvo skvelých originálnych záberov. Postupne nafotím výzdobu sály, príchod rodičov a učiteľov, uvítanie a usádzanie.

Stužková slávnosť
Počas oficiálného zahájenia stužkovej slávnosti nafotím nástup študentov. Nasleduje slávnostné pripínanie stužiek, kde si dávam záležať, aby každý študent mal zachytených niekoľko záberov z tohto stužkového okamihu. Počas rodičovského, učiteľského a stužkárskeho tanca sa snažím aktívne obehnúť celý tanečný parket, každý párik odfotiť nie len z diaľky, ale aj z blízka a tak vytvoriť originálnu spomienkovú fotografiu každému páru. Samozrejmosťou je nafotenie polnočného nástupu, zapálenie sviečky a všetkých oficiálnych častí, ako polnočný súd, či ďakovanie triednemu učiteľovi.

Fotografovanie v salóniku
Vždy si vyhradím časový priestor, väčšinou po druhom tanečnom kole a postupne nafotím každému študentovi spoločnú fotografiu s rodičmi, stužkármi, či skupinkové fotografie. Ponúkam aj tlač fotografických záberov priamo na stužkovej slávnosti. Taktiež mám vo svojej výbave polaroidový fotoaparát, vďaka ktorému Vám Vaša spomienka padne z foťáku priamo do rúk.

Program a tanečná zábava, free time
Fotím vždy celý program, všetky scénky a momenty z programu, ktorý ste si pre rodičov a učiteľov pripravili. Čo sa týka fotografických záberov z tanečných kôl, fotím veľa momentiek z parketu a taktiež nechýbajú fotografické zábery z inkriminovaného zákulisia. V prípade väčšieho percenta v žile študentov, tieto inkriminované zábery odovzdávam študentom zvlášť na usb kľúči. Veď stužkovú slávnosť by si rodičia mali pozerať v tom slušnejšom prevedení, čo poviete ?;)


Kontaktný formulár

Pre overenie voľného termínu ma neváhajte kontaktovať.

VIDEOKLIPFOTOKÚTIKLETECKÉ ZÁBERY