O mne


Som mladý, liberálne zmýšlajúci chalan – fotograf. Moje prvé začiatky spoznávania fotografického sveta siahajú do gymnaziálnych časov, kedy som dostal do rúk požičanú spolužiačkinu zrkadlovku. Neskutočne mi tento nikon D3100 padol do ruky a bola to láska na prvý pohľad. No vzhľadom na to, že peniažky na kúpu (vtedy pre mňa drahého) aparátu neboli, začal som hľadať možnosti a príležitosti, ako by som si na vlastný prvý fotoapartát mohol našetriť.

Dostal som možnosť fotiť v koncertnom miestnom klube za cca 10 eur na večer a viete si predstaviť, aká dlhá púť ma čakala, kedže som túžil po fotoaparáte Nikon D5100, pri ktorom sa cena sa pohybovala okolo 600 eur. A podarilo sa mi ho našetriť doslova si ho „vyfotiť“ k realite. Dlhá cesta…. veľmi dlhá a kľukatá …. no postupne …. cieľavedome … na 120% … no s pokorou. Za tých pár rokov som vystriedal cez 9 fotoaparátov rôzných kategórií a značiek a cez ruku prešlo vyše 15 objektívov. Som vďačný za túto postupnosť, za to…že to neprišlo samo. Je to dlhá cesta, no plná nových poznatkov a jedinečných okamihov. Ďakujem za túto cestu poznania.

Ak sa teda pýtate, na aký typ fotografie sa zameriavam, pozrite si mojú úvodnú sekciu portfolio, kde nájdete všetky odvetvia fotografie, v ktorých pôsobím. Chcel by som sa taktiež poďakovať všetkým klientom, pre ktorých som už stihol fotiť. S mnohými vediem aktívne už niekoľkoročné spolupráce. Z každého druhu fotografie čerpám poznatky a praktické skúsenosti. Budem veľmi rád, ak Vás moje práce zaújmu a oslovíte ma ohľadom spolupráce.