S

Svadobný fotograf Poprad a okolie

Aj Vám sa stalo že  ste zadali do googlu : Svadobný fotograf Poprad a vo výsledkoch Vám našlo fotografov z iných miest? Napr z Košíc, Nitry, Trenčína, Martina, Brezna, ale Vy predsa chcete svadobného fotografa z mesta Poprad! Nezúfajte, poradím Vám ako na to.

Áno, sú to tri čarovné slovíčka ktoré zadáva väčšina budúcich neviest do vyhľadávača. Niekedy je s tým ale patália a google Vám vyhľadá len v lepšom prípade svadobného fotografa z Popradu. Vo väčšine prípadov Vám však vyhodí svadobných fotografov z celého Slovenska.

Pozrite si moje svadobné práce
Svadobný fotograf pre Váš výnimočný deň - svadba

Svadobný fotograf Poprad

Ako na to ?

Pomoc je veľmi jednoduchá. Existuje viacero svadobných portálov, kde sa svadobné fotografi registrujú podľa miesta bydliska. A tam ich máte pekne vypísaných aj s profilmi, fotografiami a linkami na weby. Jedným z najznámejších je svadobný portál MojaSvadba.sk. Druhý variant je referencia od kamarátky, ktorá bola spokojná so svojim fotografom, a vie Vám posunúť kontakt. Potom si stačí pozrieť jeho tvorbu, či vyhovuje….a ak áno, nasleduje dopytovanie o voľný termín 🙂

Zarezervujte si, Svadobný fotograf Poprad

Je to síce menšia prekážka ktomu, aby si snúbenecký pár našiel priamočiaro svojho svadobného fotografa z Popradu, ale o to väčšia radosť to je, keď sa podarí.

Pôsobím na celom Slovensku. V dnešnej dobe už nie je výnimkou, ale vítanou realitou, keď si svadobčania môžu naplánovať svadobné portrétne fotenie mimo svadobný deň, kedy je oveľa menej stresov a portréty si užjú naplno. Pozrite si moje práce v sekcií svadba